Енергетичний аудит комерційних будівель
Енергоаудит комерційної нерухомості є інструментом підвищення рентабельності та конкурентоздатності бізнесу. В структурі собівартості кожного товару чи послуги присутні енергоносії. Зменшення споживання енергоносіїв дозволяє зменшити собівартість продукції чи послуг і зробити їх більш успішними на ринку.
Першим кроком на шляху до енергоефективності є енергоаудит ТРЦ, ресторану чи офісних приміщень. Ми виконуємо енергоаудит за міжнародним стандартом ISO 50002, тому його результати приймаються іноземними банками та грантовими установами.
В процесі енергоаудит нерухомості робиться акцент на різницю між розрахунковими і фактичними значеннями витрати енергії інженерними системами будівлі. Під час розробки плану заходів враховуються особливості технологічного процесу в будівлі, графік роботи основного обладнання та персоналу.
За результатом енергоаудиту визначаються можливі варіанти модернізації існуючих інженерних систем, і розробляється програма енергозбереження, що включає в себе план енергозберігаючих заходів. Ми здійснюємо техніко-економічне обґрунтування заходів, порівнюючи кращі технології та обладнання на ринку. Для кожного заходу розраховуються економічні показники об'єм інвестицій, річна економія, простий термін окупності, NPV, IRR та інші. Заходи ранжуються по співвідношенню інвестиції / термін окупності.
Ви можете звертатися з результатами енергоаудиту до банків та інших кредитних установ для отримання коштів на впровадження заходів. Ставайте енергоефективними і конкурентноздатними разом з нами!
Виконані об'єкти
контактИ

Телефон +38 (050) 465-81-10
Телефон +38 (073) 310-82-99
Телефон +38 (067) 327-88-68
Адрес Україна, м. Київ, вул. Васильківська, 14, 206
E-mail office@top-inform.com.ua

2005-2020 © ПП "ТОП-ІНФОРМ". Всі права захищені.