Ми виконали енергоаудит 5-ти будинків, які подали документи на участь у проекті кабміну

Наша компанія виконала енергоаудит 5-ти багатоповерхівок у місті Чернігів, які подали документи на участь у пілотному проекті з утеплення.


Енергоаудит провели для таких будинків - на проспекті Перемоги 151-а, вулиці Чернишевського 15 та Чернишевського 15-а, Святомиколаївській 12, Попудренка 12-Б.«Сертифікація енергетичної ефективності будівлі на багатоквартирних будинках ОСББ на загальну суму 114 тисяч гривень», - відзвітував начальник КП «Новозаводське» Віталій Морський.

Нагадаємо, про запуск пілотного проекту з енергомодернізації однієї тисячі багатоповерхівок з ОСББ по всій Україні 24 грудня повідомив прем’єр Олексій Гончарук. На це в державному бюджеті є 6 мільярдів 800 мільйонів гривень. З усієї країни мають обрати 10 міст, в яких утеплять по 100 будинків. 70 % утеплення оплатить фонд енергоефективності, 30 % - ОСББ виплачуватимуть щомісяця протягом 5 років. За енергоаудит та розробку проекту утеплення платить міська рада.

Детальніше у випуску новин: https://www.gorod.cn.ua/news/foto-i-video/112114-114-000-griven-koshtuvav-energoaudit-5-ti-budinkiv-jaki-podali-dokumenti-na-uchast-u-proekti-kabminu.html 

Участь у Практикумі з енергоефективності в системах технологічного нагріву та парових системах

Ми завжди намагаємося дати нашим клієнтам кваліфіковані та якісні послуги, тому постійно навчаємо наших фахівців та підвищуємо їх кваліфікацію. Наш фахівець з енергоефективності Сергій Зіменко прийняв участь у Практикумі з енергоефективності в системах технологічного нагріву та парових системах, організованому Асоціацією інженерів енергетиків. 


Захід проходив на базі Дніпропетровського металургійного заводу DCH. За результатами заходу були вдосконалені існуючі та отримані нові теоретичні та практичні знання і навички. Дякуємо Association of Energy Engineers  за організацію заходу.

 

Участь у навчальному проекті з енергоефективності EETAP від польської KAPE

Енергоаудитор і керівник відділу по роботі з ОСББ нашої компанії Наталія Беспала успішно закінчила навчання та успішно захистила випускну роботу в рамках Проектe з енергетичної ефективності та енергетичного аудиту в Україні, організованого польською організацією Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A..

Вітаємо її з цим досягненням і дякуємо нашим польським колегам з KAPE за можливість прийняти участь у проекті! Тепер якість енергоаудитів для наших клієнтів ОСББ буде піднята на якісно новий рівень!

Участь у проекті Німецького енергетичного агенства DENA "Україна: теплоенергетичний поворот"

Провідний фахівець з енергоефективності нашої компанії Bohdan Obodovskyi разом з німецькими колегами з компанії Tilia GmbH в рамках проекту Німецького енергетичного агенства DENA "Україна: теплоенергетичний поворот" провів обстеження системи теплопостачання м. Переяслав Київської області та м. Балаклія Харківської області.

 Під час робочого візиту до обох міст було проведено знайомство з представниками міської влади та керівництвом теплопостачальних організацій, обговорено основні існуючі проблеми теплопостачальників та проведено обстеження обладанання котелень та теплотрас.

Робота над проектом триває... 

ПП "ТОП-ІНФОРМ" став акредитованим партнером АБ "УКРГАЗБАНК"

ПП "ТОП-ІНФОРМ" став акредитованим партнером з проведення енергоаудитів найбільш розвиненого банку у сфері фінансування енергоефективних проектів в Україні АБ "УКРГАЗБАНК".

Це ще один важливий крок у розвитку нашої компанії, що підтверджує високу якість наших послуг. Тепер наші клієнти отримують не лише якісний енергоаудит, а і доступ до ефективних механізмів фінансування заходів з енергоефективності.

Ви можете звернутися до АБ "УКРГАЗБАНК" зі звітом про енергоаудит, виконаним нашою компанією, щодо можливості фінансування енергоефективних заходів, описаних у звіті, на вигідних умовах.

Хочете виконати енергоаудит, але не маєте коштів? Не проблема - АБ "УКРГАЗБАНК" надасть кошти для проведення енергоаудиту нашою компанією на пільгових умовах.

Ви завжди можете ознайомитись з продуктами для бізнесу та ОСББ від ЕКО-банку Укргазбанк на сторінці банку: http://www.ukrgasbank.com/ 

Поспішайте зробити ваш бізнес або будинок енергоефективним разом з ПП "ТОП-ІНФОРМ" та АБ "УКРГАЗБАНК"!

Перший практичний тренінг із сертифікації енергоефективності будівель зібрав 19 інженерів

В цей раз ми не обмежувалися проведенням звичайної навчальної програми.

У четвер, 28 лютого 2019 року, закінчився 4 день тренінгу, за результатами якого одразу 19 учасників отримали знання та практичні навички для проведення якісної енергетичної сертифікації будівель.

Нам дуже приємно відмітити, що всі наші слухачі пройшли державну атестацію в присутності комісії прямо в нашому тренінг-центрі одразу після проведення навчальної частини.Впевненість учасників тренінгу на екзамені підтверджує те, що ми на правильному шляху.

Ми оточуємо себе талановитими інженерами, які вносять свій вклад в розвиток енергонезалежності нашої країни, та пропонуємо всім стати частиною потужної команди професіоналів.

Колеги, щиро вітаємо зі складанням іспитів та до зустрічі на об'єктах!

НКРЕКП скасувала тарифи, диференційовані за періодами часу

До уваги непобутових споживачів електроенергії

НКРЕКП скасувала тарифи, диференційовані за періодами часу для непобутових споживачів. Тепер за електроенергію, спожиту вночі, слід платити звичайну ціну без знижки. 

Компанія ТОП-ІНФОРМ рекомендує підприємствам та установам, які активно використовували електроенергію вночі та економили на цьому, переглянути свій енергетичний та фінансовий баланс.

Джерело: https://ua.news/ua/nkrek...

Фахівці ТОП-ІНФОРМ отримали рівень експерта з енергоаудиту лікарень

Фахівці ТОП-ІНФОРМ прийняли участь у експертному тренінгу "Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень", організованому Асоціацією енергоаудиторів України спільно з GIZ Ukraine, та отримали відповідні сертифікати. 

2005-2020 © ПП "ТОП-ІНФОРМ". Всі права захищені.