ПП "ТОП-ІНФОРМ" став акредитованим партнером АБ "УКРГАЗБАНК"

ПП "ТОП-ІНФОРМ" став акредитованим партнером з проведення енергоаудитів найбільш розвиненого банку у сфері фінансування енергоефективних проектів в Україні АБ "УКРГАЗБАНК".

Це ще один важливий крок у розвитку нашої компанії, що підтверджує високу якість наших послуг. Тепер наші клієнти отримують не лише якісний енергоаудит, а і доступ до ефективних механізмів фінансування заходів з енергоефективності.

Ви можете звернутися до АБ "УКРГАЗБАНК" зі звітом про енергоаудит, виконаним нашою компанією, щодо можливості фінансування енергоефективних заходів, описаних у звіті, на вигідних умовах.

Хочете виконати енергоаудит, але не маєте коштів? Не проблема - АБ "УКРГАЗБАНК" надасть кошти для проведення енергоаудиту нашою компанією на пільгових умовах.

Ви завжди можете ознайомитись з продуктами для бізнесу та ОСББ від ЕКО-банку Укргазбанк на сторінці банку: http://www.ukrgasbank.com/ 

Поспішайте зробити ваш бізнес або будинок енергоефективним разом з ПП "ТОП-ІНФОРМ" та АБ "УКРГАЗБАНК"!

Перший практичний тренінг із сертифікації енергоефективності будівель зібрав 19 інженерів

В цей раз ми не обмежувалися проведенням звичайної навчальної програми.

У четвер, 28 лютого 2019 року, закінчився 4 день тренінгу, за результатами якого одразу 19 учасників отримали знання та практичні навички для проведення якісної енергетичної сертифікації будівель.

Нам дуже приємно відмітити, що всі наші слухачі пройшли державну атестацію в присутності комісії прямо в нашому тренінг-центрі одразу після проведення навчальної частини.Впевненість учасників тренінгу на екзамені підтверджує те, що ми на правильному шляху.

Ми оточуємо себе талановитими інженерами, які вносять свій вклад в розвиток енергонезалежності нашої країни, та пропонуємо всім стати частиною потужної команди професіоналів.

Колеги, щиро вітаємо зі складанням іспитів та до зустрічі на об'єктах!

НКРЕКП скасувала тарифи, диференційовані за періодами часу

До уваги непобутових споживачів електроенергії

НКРЕКП скасувала тарифи, диференційовані за періодами часу для непобутових споживачів. Тепер за електроенергію, спожиту вночі, слід платити звичайну ціну без знижки. 

Компанія ТОП-ІНФОРМ рекомендує підприємствам та установам, які активно використовували електроенергію вночі та економили на цьому, переглянути свій енергетичний та фінансовий баланс.

Джерело: https://ua.news/ua/nkrek...

Фахівці ТОП-ІНФОРМ отримали рівень експерта з енергоаудиту лікарень

Фахівці ТОП-ІНФОРМ прийняли участь у експертному тренінгу "Особливості проведення енергетичного аудиту лікарень", організованому Асоціацією енергоаудиторів України спільно з GIZ Ukraine, та отримали відповідні сертифікати. 

2005-2019 © ПП "ТОП-ІНФОРМ". Всі права захищені.