Наша компанія виконала енергоаудит 5-ти багатоповерхівок у місті Чернігів, які подали документи на участь у пілотному проекті з утеплення.

Енергоаудит провели для таких будинків – на проспекті Перемоги 151-а, вулиці Чернишевського 15 та Чернишевського 15-а, Святомиколаївській 12, Попудренка 12-Б.«Сертифікація енергетичної ефективності будівлі на багатоквартирних будинках ОСББ на загальну суму 114 тисяч гривень», – відзвітував начальник КП «Новозаводське» Віталій Морський.

Нагадаємо, про запуск пілотного проекту з енергомодернізації однієї тисячі багатоповерхівок з ОСББ по всій Україні 24 грудня повідомив прем’єр Олексій Гончарук. На це в державному бюджеті є 6 мільярдів 800 мільйонів гривень. З усієї країни мають обрати 10 міст, в яких утеплять по 100 будинків. 70 % утеплення оплатить фонд енергоефективності, 30 % – ОСББ виплачуватимуть щомісяця протягом 5 років. За енергоаудит та розробку проекту утеплення платить міська рада.

Детальніше у випуску новин: https://www.gorod.cn.ua/news/foto-i-video/112114-114-000-griven-koshtuvav-energoaudit-5-ti-budinkiv-jaki-podali-dokumenti-na-uchast-u-proekti-kabminu.html

Ми виконали енергоаудит 5-ти будинків, які подали документи на участь у проекті кабміну